Disa momente nga Kupa e 23 e Republikes ne Taekwondo.
Falenderojme Bashkine Durres si dhe sponsorat tane per ndihmen qe na dhane per kte organizim te sukseshem.

• Supermarket Xhangolli
• Jupiter Group 
• Speed Product
• ARB Security SH.R.S.F

Super emocion per gjithe sportistat qe dhane shpirtin e tyre ne gare, por dhe per trajneret qe ishin aty per ti perkrahur e per tu perkujdesur per te arritur majat qe te gjithe kta sportista meritojne.

Nje falenderim shkon dhe per tifozet qe nuk kane qendruar te heshtur por me brohoritma kane perkrahur skuadren e tyre te zemres.

Suksese te gjitheve ne evenimentet e ardhshme.

Me Respekt,
Federata Shqiptare Taekwondo

Comments are closed.