EVENTE

Foto nga 8° Summer Camp

Foto nga 8° Summer Camp

Perfundoi me sukses Summer Camp 8 ne qytetin bregdetar te Vlores. Ky summer camp erdhi[Read More…]

nga 5 September, 2018 0 komente EVENTE, FOTO
8° Summer Camp dhe testime për grada Kup & Dan

8° Summer Camp dhe testime për grada Kup & Dan

Nga 27 Gusht – 02 Shator zhvillohet 8° Summer Camp i cili organizohet tek kompleksi “OSLO”[Read More…]

nga 21 August, 2018 0 komente EVENTE
Seminar Teknik dhe organizativ Kombëtar i TAEKWONDO-së

Seminar Teknik dhe organizativ Kombëtar i TAEKWONDO-së

Ditën e shtunë datë 31/03/2018 nga ora 11:00-13:00 do të zhvillohet një Seminar Teknik dhe[Read More…]

nga 30 March, 2018 0 komente EVENTE
Gezuar Vitin e Ri nga Federata Shqiptare Taekwondo

Gezuar Vitin e Ri nga Federata Shqiptare Taekwondo

Si çdo vit dhe këtë vit ju urojmë Gëzuar Vitin e Ri 2018 nga Federata Shqiptare[Read More…]

nga 30 December, 2017 0 komente EVENTE, Slider
Artikulli ne Gazeten Sport Ekspress

Artikulli ne Gazeten Sport Ekspress

nga 11 December, 2017 0 komente EVENTE, Kampionati 23º
Renditja e Kampionatit 23º Kombetar

Renditja e Kampionatit 23º Kombetar

  Kodi Shoqata /Skuadra Qyteti Trajneri Dan Piket 01 ARI MASTER ACADEMY TIRANE M°       Bujar-ARI[Read More…]