TAEKWONDO vazhdon te lulezoj ne KORCE fal bashkpunimit me : Sportist, Prinder, Trajner, Mbeshtetes-Organizator dhe F.SH.Tae… SUKSESE 👍👊.

 

 

 

Comments are closed.