Slider

Seminar Teknik dhe Organizativ TAEKWONDO-së

Seminar Teknik dhe Organizativ TAEKWONDO-së

Ditën e diele datë 06/05/2018 do të zhvillohet një Seminar Teknik dhe Organizativ Kombëtar i[Read More…]

nga 5 May, 2018 0 komente Kupa 23º, Slider
Gezuar Vitin e Ri nga Federata Shqiptare Taekwondo

Gezuar Vitin e Ri nga Federata Shqiptare Taekwondo

Si çdo vit dhe këtë vit ju urojmë Gëzuar Vitin e Ri 2018 nga Federata Shqiptare[Read More…]

nga 30 December, 2017 0 komente EVENTE, Slider
Renditja e Kampionatit 23º Kombetar

Renditja e Kampionatit 23º Kombetar

  Kodi Shoqata /Skuadra Qyteti Trajneri Dan Piket 01 ARI MASTER ACADEMY TIRANE M°       Bujar-ARI[Read More…]

Emisioni Xing Me Ermalin i Ftuar Bujar Caushi

Emisioni Xing Me Ermalin i Ftuar Bujar Caushi

nga 26 November, 2017 0 komente Slider, VIDEO
Artikull ne gazeten Sport Ekspres

Artikull ne gazeten Sport Ekspres

nga 20 November, 2017 0 komente EVENTE, FOTO, Slider
Njoftim per Kampionatin

Njoftim per Kampionatin

Ju informojne se brenda dites se Enjte duhen derguar formularet per pjesmarrjen ne Kampionat, gjithashtu[Read More…]

nga 20 November, 2017 0 komente Aktivitetet, Slider